Usaldusisikud

TTÜ AAL juhatus

Esimees:           Vladimir Viies          U06A 209    620 3617

Aseesimees:     Tauno Otto               U05 231      620 3266

Juhatuse liikmed

NimiRuumTelefon
Anu JohannesU04 209620 3578
Aleksander KilkNRG 305620 3801
Arvo MereU02 128620 3001
Ants KoelU02B 212
Marina KritševskajaU04 123620 2851
Malle LangLIB 516620 3557

TTÜ AÜ usaldusisikud teaduskonTTÜ AÜ usaldusisikud teaduskondades

TeaduskondUsaldusisikRuumTelefonE-post
Haldus- ja tugistruktuurMaie PihlakasAkadeemia tee 1/Ehitajate tee 7 LIB-221
3554maie.pihlakas@taltech.ee
Haldus- ja tugistruktuur
Pille Kalev
Ehit.tee 5, UO6a -212
3495
ca@taltech.ee
InseneriteaduskondKati Roosalu
Ehit.tee 5,UO3-410
2508
kati.roosalu@taltech.ee
Inseneriteaduskond
Jana-Ines Saidla
Ehit. tee 5, UO3-205
3533
jana.saidla@taltech.ee
Inseneriteaduskond
Marina Kritševskaja
Ehit. tee 5,UO4-123
2851
marina.kritsevskaja@taltech.ee
Inseneriteaduskond
Tauno Otto
Ehit. tee 5, UO5-231
3266
tauno.otto@taltech.ee
Inseneriteaduskond
Oliver Järvik
Ehit. tee 5,UO6-336
3909
oliver.jarvik@taltech.ee
Inseneriteaduskond
Andres Trikkel
Ehit. tee 5,UO4-310

2872
andres.trikkel@taltech.ee
Inseneriteaduskond
Aleksander Kilk
Ehit. tee 5,NRG-305
3801
aleksander.kilk@taltech.ee
Infotehnoloogiateaduskond
Frederick Rang

Ehit.tee 5,UO2-203
2168
frederick.rang@taltech.ee
Infotehnoloogiateaduskond
Andres Udal
Ehit. tee 5,UO2-308
2110
andres.udal@taltech.ee
Loodusteaduskond
Arvo Mere
Ehit. tee 5,UO6-346
3001
arvo.mere@taltech.ee
Loodusteaduskond
Marek Vilipuu
Ehit. tee 5,UO2-124
3007
marek.vilipuuta@taltech.ee
Loodusteaduskond
Lembit Kurik
Ehit. tee 5,UO2B-113
3003
lembit.kurik@taltech.ee
Majandusteaduskond
uue usaldusisiku valimine